V letošním roce slaví Gymnázium Jakuba Škody v Přerově 150 let od svého založení

Rekonstrukce budovy školy

Dodržujte prosím bezpečnostní pokyny pro pohyb v budově i mimo ni a především zákaz vstupu na školní dvůr.

Vzhledem ke stále pokračující rekonstrukci uvnitř i vně budovy školy stále platí bezpečnostní opatření pro pohyb v budově i mimo ni a především zákaz vstupu na školní dvůr.

Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

…úspěch neřídí náhody

senat

Studentský senát

Studentský senát představuje komunikační prvek mezi studenty a vedením gymnázia. Je složen ze zástupců tříd, vždy po jednom z každé třídy. Studentský senát diskutuje připomínky a návrhy změn z řad studentů a předkládá je vedení školy, představuje tak přímý kanál k řešení aktuálních problémů a potřeb studentů.

Neméně významnou částí práce studentského senátu je pořádání zábavných či jiných akcí pro studenty.

Složení senátu

Předseda: Adam Bařinka  VIII.A

Místopředsedové:

• Filip Trhlík VII.B
  • Jan Cimbálník
  • Petr Loupanec 2.A
  • Jana Hrudíková
  • Johana Bartlová

Studentský senát naděloval v domě seniorů

Protože jsou Vánoce svátky pohody, rodiny a setkávání, rozhodli se členové Studentského senátu GJŠ rozdávat radost mezi představiteli nejstarší generace. Uspořádali dobročinnou sbírku, která proběhla v rámci Dne otevřených dveří na GJŠ a poté mezi studenty a vyučujícími školy.

Úsměvy seniorům

Minulý týden proběhl, během dne otevřených dveří a návštěvy Mikuláše, již druhý ročník dobročinné sbírky „Úsměvy seniorům". Díky štědrým příspěvkům návštěvníků a našich žáků se podařila studentskému senátu vybrat velmi krásná částka, za kterou nakoupí zahradní a společenské hry pro seniory. Tentokrát jimi obdarují klienty domova v Pavlovicích.

Děkujeme všem za podporu této krásné a milé akce. Díky ní budou mít senioři v Pavlovicích opravdu veselé a hezké nejen vánoce, ale celý příští rok.

Senát GJŠ

Škoda Talks

Vážení studenti,
Senát GJŠ by vás rád pozval na ŠkodaTalks.

O co jde? Půjde o pravidelné besedy se zajímavými a úspěšnými osobnostmi z oblasti vědy, vzdělání, byznysu, ale i sportu. Budete mít možnost si nejen poslechnout zajímavou přednášku, ale taky klást otázky řečníkům a diskutovat s nimi. Kdy to bude?

První ŠkodaTalk proběhne už tuto středu 6. listopadu ve 14:00 v aule školy. Přednášet bude Vlaďka Závrská, která nám ukáže, jak zvládat svůj čas a plánování a poví nám o tom, jak se z absolventky oboru sociologie a žurnalistika stala lektorka v oblasti osobního rozvoje a zakladatelka vlastního start-upu. Na besedu srdečně zveme všechny studenty GJŠ.

Pro zájemce je možnost koupit si na akci knihu Knihář.

Komenského 29, Přerov, 750 11
tel: +420 581217790
fax: +420 581 299 800
e-mail: gjs@gjs.cz

Info o škole

IZO: 000842966
DIČ: CZ00842966
číslo účtu: 9330831 / 0100
ID datové schránky: 3wedmtg

Stravování: >> www.zssprerov.cz
Přihlášky/odhlášky: 581 701 554
© Gymnázium Jakuba Škody.